Горячее 27 мая 2017

Голову Єланецької селищної ради нагородили орденом «Берегиня України»

Орденом «Берегиня України» Міжнародного проекту «Я  — українка» нагородили Єланецького селищного голову Любов Баденко. Про це йдеться на сайті селищної ради.

«Міжнародний проект «Я — українка» — це визнання наших кращих Берегинь роду, історії успіху та життєві долі успішних, ділових,  і цілеспрямованих жінок, які працюють у державному управлінні, бізнесі, медицині, науці, спорті, культурі та інших сферах. Цей проект став добрим починанням, яке розкриває успіхи і досягнення жіночої плідної праці та сили духу, якими вони звеличують батьківський край», — йдеться на сайті.

Участь у проекті взяла і Єланецький селищний голова Любов Баденко, яка за 20 років на посаді зуміла згуртувати громаду та продовжує вирішувати нагальні питання Єланця.

Минулого тижня у Києві в Будинку прийомів уряду відбулася урочиста церемонія визнання і нагородження найкращих та найуспішніших учасниць проекту. Любов Баденко від голови оргкомітету міжнародного проекту в Україні нардепа Олександра Марченка отримала орден «Я — українка» та подяку.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top