Горячее 26 мая 2017

Єланецькі учні відзначили свято останнього дзвоника [ФОТО]

Сьогодні, 26 травня, у школах Єланеччини пролунав останній дзвінок у цьому навчальному році. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Олена Посашкова, в.о. звідувача методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту РДА Тетяа Бурлака, представники органів місцевого самоврядування, батьки, громадськість. Про це йдеться на сайті райдержадміністрації.

Гості привітали учнів з подоланням чергової сходинки на шляху знань, побажали впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути чесними і добрими людьми, гідними громадянами нашої держави.

Теплі слова вдячності були адресовані педагогам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддали своїм вихованцям.

Кращі учні та педагоги району за результатами участі в районних та обласних предметних олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях були нагороджені Почесними грамотами та подяками Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нагадаємо, у Єланці нагородили перможців всеукраїнських олімпіад та міжнародних конкурсів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top