Новости 25 мая 2017

Єланецьким постачальникам води нагадали про відповідальність за порушення закону

В сесійній залі Єланецької селищної ради відбулася нарада приватних підприємців, які надають послуги з доставки води населенню. Їм нагадали про дотримання чинного законодавства. Про це йдеться на сайті селищної ради.

Нараду провели селищний голова Любов Баденко, в.о. начальника Держветпродслужби в Єланецькому районі Андрій Соколов, провідний фахівець цього ж управління Стоянова та керівник комунального підприємства «Єланецьводопостач» Гладюк.

Приватним підприємцям, які надають послуги з доставки води нагадали, що необхідно мати  дозвільні документи, а саме: пройти державну реєстрацію управління Держветпродслужби в Єланецькому районі; мати документи, які підтверджують якість води, а також особову медкнижку та акт обстеження транспортного засобу.

Соколов попередив про відповідальність  за недотримання Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме ст. 64 п. 3: на фізичних осіб-підприємців за порушення накладається штраф у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top