Горячее 24 мая 2017

Єланецькі чиновники влаштували змагання з 5 видів спорту [ФОТО]

Сьогодні, 24 травня, в Єланці відбулася традиційна районна спартакіада серед команд держслужбовців та трудових колективів. У змаганнях з 5 видів спорту — шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та міні-футбол — взяли участь колективи Єланецької райдержадміністрації, Єланецького професійного аграрного ліцею, відділу освіти, молоді та спорту, управління соціального захисту населення. Про це повідомляється на сайті РДА.

За результатами проведених змагань І місце у волейболі посіла команда Єланецької райдержадміністрації, ІІ – команда професійного аграрного ліцею,  ІІІ – команда відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. У грі в настільний теніс серед чоловіків переміг Р.Кіт.

У змаганнях з шахів серед чоловіків переміг В.Чубик, а серед жінок – О.Кузьміщева. Серед жінок у грі в шашки найсильнішою виявилася Т.Попик, а серед чоловіків – досвідчений гравець – В.Бровко. У міні-футболі I місце посіла команда відділу освіти, молоді та спорту РДА, ІІ – команда Єланецької райдержадміністрації, а ІІІ – команда професійного аграрного ліцею.

За результатами усіх турів змагання І загальнокомандне місце виборола команда Єланецької райдержадміністрації,  ІІ – команда відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, ІІІ – команда Єланецького професійного аграрного ліцею.

Призерів нагородили почесними грамотами та кубками.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top