Горячее 24 мая 2017

На Миколаївщині на Дні поля представили більше 150 нових сортів пшениці

Вчора, 23 травня, на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся День Поля з технології вирощування зернових колосових культур. Там представили 169 нових сортів пшениці та ячменю озимих та ярих форм. Про це повідомляється на сайті Миколаївської облдержадміністрації.

«День поля — унікальна можливість агровиробникам та науковцям ознайомитись із новітніми технологіями виробництва сільськогосподарських культур, знайти нові ринки збуту, обмінятися досвідом та окреслити плани на майбутнє», — зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

У заході також взяли участь керівники та представники органів виконавчої влади різного рівня, селекційних центрів, понад 350 сільськогосподарських підприємств Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кропивницької областей, вчені, науковці, студенти та громадськість.

«Завдяки новим високопродуктивним сортам та гібридам, новітнім технологіям вирощування сільськогосподарських культур у минулому році аграріями досягнуто найвищої урожайності зернових у 46,1 ц/га та отримано найвищий в історії держави врожай у 66 млн тонн», — поінформувала Ковальова.

На Дні Поля були представлені нові зразки сільськогосподарської техніки українського і зарубіжного виробництва, а також інноваційна розробка із застосування безпілотних летальних апаратів для охорони та моніторингу стану посівів. Учасники заходу мали можливість ознайомитися із дослідницькими ділянками із гібридизації насіння кукурудзи та соняшнику, крапельного зрошення баштанних культур та органічного виробництва.

Довідково:

У Державному реєстрі сортів рослин пшениця озима представлена 351 сортами, з них 268 (76%) української селекції; ячмінь ярий – 152 сортами, з яких 87 (57%) — українських.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top