Горячее 19 мая 2017

Учні Єланеччини змагалися у патріотичній грі «Сокіл» [ФОТО]

Днями на території районного стадіону 40-річчя Перемоги провели перший, а саме районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про це повідомляється на сайті відділу освіти, молоді та спорту Єланецької РДА.

«Сокіл» є військово-спортивною патріотичною грою на основі козацьких традицій. У змаганнях взяли участь 8 команд від загальноосвітніх закладів району: Єланецької, Новоолександрівської, Ольгопольської, Ясногородської, Великосербулівської, Возсіятської, Нововолодимирівськаї шкіл та Єланецької гуманітарної гімназії.

Під час гри перевірили вміння зі стройової, вогневої, тактичної, туристичної підготовки, основ захисту життя, знань з історії українського війська. Розпочався захід з урочистого підняття прапора і виконання Гімну України та хвилиною мовчання на вшанування героїв Небесної Сотні й загиблих у зоні АТО.

За підсумками районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» І місце посіла Єланецька гуманітарна гімназія, ІІ місце – Возсіятська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце — Ясногородська ЗОШ І-ІІІ ст.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top