Новости 17 мая 2017

Фольклорний колектив Калинівської школи представлятиме район на Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості [ФОТО]

Минулими вихідними фольклорний колектив «Світанок» Калинівської ЗОШ взяв участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Українська паляниця», який відбувся в Миколаївському обласному будинку художньої творчості. Про це повідомляєься на сторінці школи в соцмережі.

Розпочався фестиваль з презентації виставки хлібних виробів України. Учень Калинівської ЗОШ Максим Мільніченко на чолі з директором школи Г.В. Кокуцою демонстрували виставку хлібних виробів «Хліб – усьому голова». Відгуки були позитивними.

Після виставки відбулися виступи знавців народної обрядовості. Колектив «Світанок» на чолі з педагогом-організатором Л.В. Стірус відтворив на сцені давній обряд «Водіння куста». Журі відзначило цей виступ як один з найкращих.

Фольклорний колектив «Світанок» захищатиме честь Калинівської школи та Єланецького району на Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина», який відбудеться у м.Очакові в червні.

Нагадаємо, газета «Розумник» Калинівської ЗОШ стала лауреатом міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top