Новости 16 мая 2017

Жителям двох вулиць Єланця нагадали про необхідність належного утримання тварин

Вчора, 15 травня, у Єланці провели збори жителів вулиць Південна та Будівельників. Говорили, зокрема, й про проблему безпритульних собак. Про це повідомляється на сайті Єланецької селищної ради.

На зборах були присутні селищний голова Любов Баденко, секретар виконкому, землевпорядник селищної ради, поліцейські, директор Єланецького селищного КП «Єланецьводопостач», в.о. начальника Держветпродслужби в районі. Жителів громади зібралося 27.

Заторкнули проблему безпритульних собак та належне їхнє утримання. Нагадали і про відповідальність за порушення правил утримання тварин та які висновки винесли на загальних зборах з цього приводу.

Також єланчанам розповіли про тримання пасік на території приватних будівель. В.о. начальника Держветпродслужби звернув увагу на відповідальне ставлення до того, що є люди, які мають алергічні реакції від укусів бджіл. Також запропонував з усії питань щодо бджільництва звертатися до Держпродветслужби.

Нагадаємо, що в Єланці минулого тижня провели збори з приводу проблеми безпритульних собак. Для їхньої стерилізації потрібно близько 100 тис. грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top