Горячее 15 мая 2017

Для реконструкції опалення в Єланецькій гімназії з Держфонду регіонального розвитку виділили 1,5 млн грн

У цьому році для Миколаївської області на реалізацію проектів регіонального розвитку за фінансування з Державного фонду регіонального розвитку передбачено понад 75 млн грн з державного бюджету. Єланець також отримає кошти. Про це написав у «Фейсбуці» віце-губернатор Олександр Кушнір.

Як повідомив заступник голови ОДА, за результатами оцінювання конкурсною комісією, облдержадміністрація надала всі необхідні документи до Мінрегіону.

«До переліку увійшли шість проектів попередніх років на суму близько 9,4 млн грн, а також проекти з розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності навчальних закладів», — написав Кушнір.

Він додав, що нерозподіленими залишаються 10% від загальної суми: вони зарезервовані на співфінансування проектів з енергоефективності державних та комунальних медичних закладів. Прийом заявок щодо таких проектів завершується 15 травня.

Так, одним з перехідних проектів стала реконструкція з впровадженям енергозберігаючих заходів з теплосанації будівлі та встановлення електричного теплоакумулюючого опалення в Єланецькій гуманітарній гімназій по вул. Горького, 25. З ДФРР для цього передбачається 1,5 млн грн, з місцевого бюджету — 171 тис. грн.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top