Новости 11 мая 2017

Єланеччина стала одним з лідерів засіву ярих зернових на Миколаївщині

В області триває комплекс весняно-польових робіт: яровий клин займає майже 700 тис. га. При цьому Єланеччина перебуває на передових позиціях. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації.

Зазначається, що погода дещо стримує хід посівної кампанії  ярих сільськогосподарських культур. В окремих районах посівні роботи вже на завершальному етапі. За темпами робіт передові позиції по посіву ярих зернових посідають Арбузинський, Березнегуватський та Єланецький райони.

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що наразі яровий клин займає майже 700 тис. га, що складає 75% до прогнозу. У тому числі з основних сільськогосподарських культур посіяли: кукурудзи на зерна – 117 тис. га (90 % до прогнозу), круп’яних культур – 5 тис. га (56 %), соняшнику – майже 375 тис. га (70%), цукрових буряків – 2 тис. га (96%), овочевих культур – 16 тис. га (87%), сої – 12 тис. га (62%) та висаджено картоплі – 18 тис. га (95%).

Поряд з цим на посівах ведеться постійний моніторинг за фітосанітарним станом сільськогосподарських культур та здійснюються заходи їхнього захисту від хвороб, шкідників та бур’янів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top