Горячее 11 мая 2017

Нардеп із захопленням розповів про пейзажі «Єланецького степу» [ФОТО]

Миколаївський нардеп Тарас Кремінь назвав регіональний заповідник «Єланецький степ» молодшою сестрою «Асканії-Нова». Про це він написав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Народний депутат розповів, що відвідав з родиною еланецький заповідник.

«Нарешті відвідали родиною українську Понтичну провінцію, точніше — заснований 1978 року заказник «Роза», а з 1982-го — регіональний заповідник «Єланецький степ». Це — єдина на Правобережжі та найбільша в Північно-Західному Причорномор’ї ділянка справжнього українського типчаково-ковилового степу площею понад 2 000 га», — написав Кремінь.

Він дивується багатотисячним біорозмаїттям на Миколаївщині, у «Єланецькому степу». Також Кремінь позитивно описує і безпосередньо Єланець.

«А як було не відвідати Єланець — самобутній райцентр, де неподалік від вулиці Василя Стуса, на перехресті Соборної та проспекту Незалежності, — незайманий шматочок Європи? Тут, неподалік від руїн колись заможного колгоспу «Імені газети «Правда»», мешкають яскраві 137 видів 14 рядів орнітофауни (жайвір, щеврик, чекан, славка, вівсянка, припутень, сиворакша, кам’янка-танцівниця, шпак, сокіл, орел-карлик, сова і лежень)», — написав нардеп.

Резюмуючи, він назвав Миколаївщину українською terra incognita (незвідана земля — лат.)

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top