Николаев 09 мая 2017

Жителям Миколаївщини рятувальники нагадали правила безпечного відпочинку на природі

В період травневих свят рятувальники Миколаївщини приділили велику увагу профілактичній роботі з населенням: співробітники Служби порятунку спілкувалися з громадянами та нагадували їм правила безпечної поведінки. Такі заходи відбулися в кожному районі області. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій на Миколаївщині.

До уваги рейдовиків потрапили традиційні місця відпочинку населення, серед яких і водні об’єкти, і лісопаркові зони. Під час бесід до відома відпочивальників доводилася статистика виникнення пожеж на території області, надзвичайних подій, зокрема й на водних об’єктах. Крім того, рятувальники звертали увагу на протипожежних правилах під час пікніків на природі, нагадували про небезпеку купання в стані алкогольного сп’яніння.

«Не слід забувати, що вода в ставках та річках ще не достатньо прогрілася. Зростає ризик переохолодження організму, судом тощо. А це в свою чергу може призвести до трагедії. І алкоголь цьому може тільки посприяти», — розповідали рейдовики.

Окремо рятувальники спілкувалися із дорослими, які прийшли на відпочинок із дітьми, та наголошували на тому, що не можна залишати дітей без нагляду та дозволяти грати небезпечними предметами.


Загалом під час профілактичних заходів охоплено понад 1000 громадян. На згадку рятувальники подарували їм інформаційно-просвітницькі листівки із зазначення основних правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку 101.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top