Николаев 09 мая 2017

З початку року на Миколаївщині у ДТП травмувалися майже 300 осіб

З 8 травня розпочинається Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Так, з початку 2017 року на території Миколаївської області зареєстровано 234 ДТП з потерпілими. Про це повідомляють в управлінны превентивної діяльності Головного управління Нацполіції Миколаївщини.

Правоохоронцями заплановано комплекс заходів, серед яких і добровільна здача крові для тих, хто постраждав внаслідок ДТП. Крім того, час проведення Тижня БДР – з 8 по 14 травня – обраний не випадково, адже у школярів незабаром розпочнуться літні канікули, і діти матимуть вдосталь вільного часу, щоб проводити його на вулицях. Отже, ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх значно збільшиться.

«Нажаль, статистика скоєння дорожньо-транспортних пригод досі залишається трагічною. Так, з початку поточного року на території Миколаївської області зареєстровано 234 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, в яких 18 осіб загинуло, ще 286 отримали травми», — повідомили в поліції.

Основними причинами трагедій залишаються: перевищення швидкісного режиму, керування транспортними засобами у стані сп’яніння та порушення правил проїзду перехресть. Крім того, трагічними наслідками обертаються для пішоходів їхня неуважність та невиконання ними вимог безпечної поведінки на вулицях та дорогах.

Правоохоронці постійно нагадують учасниками дорожнього руху про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки та ініціюють проведення заходів для попередження ДТП, зменшення тяжкості їхніх наслідків.

«Головна мета – забезпечити передумови для суттєвого скорочення людських втрат на дорогах. Для досягнення позитивного результату у цьому напрямку недостатньо зусиль тільки державних установ — безпека залежить від правосвідомості всіх учасників дорожнього руху», — резюмують правоохоронці.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top