Новости 20 августа 2015

Богданцев звернувся до перевізників: Якщо ви не готові до змін – підніметься українське село, і заставить вас це зробити!

19 серпня на черговій сесії районної ради вкотре піднято питання стану доріг в нашому районі. Найкритичніша ситуація на дорозі Н-14 (Кіровоград – Миколаїв), Р-55 на відрізку від смт Єланець до Возсіятського, та й дорога Т 15-10 (Арбузинка – Єланець – Нова Одеса) має непроїзні ділянки, особливо на території Новоодеського району.

Дякуючи підтримці сільгосптоваровиробників району, працівникам автодору навесні вдалося підремонтувати найбільш аварійні ділянки на цих дорогах, але не надовго. Всі наші намагання через деякий час були просто вичавлені перевантаженими фурами на узбіччя доріг, знову видавлено колії в покритті, а в жарке літо асфальтне покриття просто «йде за колесами» вантажівок.
Говорячи лікарською термінологією сьогодні варто не лікувати симптоми хвороби наших доріг, залатуючи чим є найкритичніші місця, а позбутися причини захворювання, головною з яких є рух по автодорогах високовантажних автомобілів. Мабуть єдиним і майже безальтернативним виходом є встановлення вагових комплексів, які дадуть змогу контролювати навантаження на вісь автомобіля. Здавалося б усе логічно, але знайшлись ярі противники, і як не дивно – саме перевізники. Вважаю що позиція перевізників, які прикриваючись громадськістю говорять про непоборну корупцію на вагових комплексах, абсолютно позбавлена логіки та елементарного глузду. Шановні, це вже не боротьба з корупцією, не відстоювання демократичних змін, які на щастя відбуваються в нашій державі, це велике бажання і надалі отримувати надприбутки, ігноруючи інтереси всіх інших учасників дорожнього руху.
Шановні перевізники, повірте, що на зміну вашій псевдогромадськості, яка ламає комплекси вагового контролю, готова піднятися справжня громадськість, яка сьогодні проживає в селах, які завдяки вам майже відрізані від світу, тому що на зруйнованих вами дорогах «зависають» на ямах та горбах автобуси, не може проїхати «швидка допомога», шкільний автобус. Не випробовуйте терпіння простих людей, воно вже на грані зриву, і про це люди говорять в кожному селі.
Якщо ви дійсно патріоти, а не псевдодемократи, доведіть свою громадську позицію дотриманням законодавства, повагою до людей. Якщо ви дійсно чесні – вам нічого боятись вагових комплексів, якщо ні – змінюйтесь! Якщо ви не готові до змін – підніметься українське село, і заставить вас це зробити!

Голова Єланецької райдержадміністрації В.Богданцев

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top