Новости 05 мая 2017

Єланецький ансамбль танцю посів третє місце у номінації на всеукраїнському конкурсі

У Миколаєві минулого тижня відбувся Перший всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі». Юні єланчани гідно виступили на ньому та отримали відзнаку.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, до конкурсу долучилися близько 3000 учасників з різних куточків України, зокрема 100 ансамблів танцю. Найбільше учасників завітали з Херсонської області — понад 20 колективів. Миколаївщину представили 43 ансамблі.

Найбільшу кількість Гран-прі вибороли учасники з Миколаївській області , а саме п’ять, з Херсонської області — 2, з Одеської — 1. Перші  місця посіли 19 конкурсантів: 10 — з Миколаївщини, 5 —  з Херсонської області, 2 — з Київської, і по одному — з Одеської та Вінницької областей.

Приз глядацьких симпатій отримав народний ансамбль танцю «Каприз» Миколаївського міського палацу культури, керівником якого є Юлія Захарова. Усіх учасників нагородили дипломами та пам’ятними подарунками.

Єланеччину представляв на фестивалі ансамбль танцю «Трицвіт» Єланецької музичної школи, керівником є О. Андреєва. Як повідомляється на сайті райдержадміністрації, колектив посів 3 місце у номінації «Народна хореографія» та нагороджений дипломом.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top