Новости 03 мая 2017

Єланчанин поплатився понад 20 тисячами грн за керування авто п’яним

Житель Єланця двічі за рік попався п’яним за кермом. Тому за керування в стані алкогольного сп’яніння він поплатився штрафом в 20 400 грн та позбавлений права керувати транспортними засобами на три роки. Про це йдеться у постанові Єланецького райсуду.

Так, 8 вересня 2016 року чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за керування в стані сп’яніння. Але 18 березня о 23:45 він їхав у Єланці по вул. Першого Травня в напрямку проспекту Незалежності знов у стані алкогольного сп’яніння, що підтверджується висновком експертів.

У суді чоловік визнав свою провину. Крім того, його провина підтверджується висновком щодо результатів медичного огляду, згідно з яким він перебував у стані гострої алкогольної неускладненої інтоксикації.

Оскільки чоловік вдруге за рік керував авто у стані алкогольного сп’яніння, відповідно до закону, йому передабчений штраф у розмірі 20 400 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки. Крім того, з нього стягнули судовий збір на користь держави в розмірі 320 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top