Горячее

На Миколаївщини розглядають можливість переформатувати маршрутну мережу

614

У Миколаївській ОДА під головуванням віце-губернатора Валентина Гайдаржи відбулася нарада щодо організації пасажирських перевезень. Зокрема підняли питання можливої реорганізації маршрутної мережі Миколаївщини у зв’язку із функціонуванням ОТГ та створення нової дорожньої карти області. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

У засіданні взяли участь представники фірм-перевізників, що працюють на території Миколаївщини, фахівці управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області,  Головного управління Нацполіції та управління патрульної поліції м. Миколаєва.

Гайдаржи зазначив, що потрібно організувати роботу, щоб перш за все, було зручно і комфортно пасажирам. Крім того, перевізники мають бути зацікавлені у виконанні всіх договірних відносин. А це можливе тоді, коли маршрути є рентабельними.

«Хочу, щоб найближчим часом ми з вами перейшли від слів до виконання справ. Ми повинні для себе відпрацювати дорожню карту – що і від кого залежить, і в які терміни ми збираємося реалізувати», — зазначив віце-губернатор.

Також учасники розглянули проблему існування нелегальних перевізників. Окрему увагу приділили питанню дотримання водіями на міських та міжміських маршрутах правил безпеки під час сезонної роботи перевізників, у тому числі організації нерегулярних перевезень відпочиваючих та дітей.

Представники поліції акцентували увагу перевізників на необхідності проведення профілактичних бесід із водіями задля забезпечення безпеки пасажирів та дотримання ними Правил дорожнього руху. Вони також звернули увагу на технічний стан  транспортних засобів.

Крім цього, Валентин Гайдаржи звернувся до представників поліції та Укртрансбезпеки з проханням щомісяця надавати до облдержадміністрації інформацію про кількість порушень підприємствами-перевізники області, починаючи від технічного стану автомобілів до розмов по телефону.

1 Комментарий

  1. BobbuBrowne

    02.05.2017 at 20:26

    Hello! Cool post, amazing!!!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости