Горячее

Де у Єланці можна отримали медикаменти за програмою «Доступні ліки»

679

У квітні 2017 року в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. В яких аптеках на Єланеччині можна отримати такі ліки, повідомили в прес-службі Миколаївської облдержадміністрації.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава. Загальна сума, яку уряд виділив на програму, — 500 млн гривень.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі та отримати обрані ліки.

Перелік ліків, які надаватимуться пацієнтам: для лікування серцево-судинних захворювань: аміодарон; амлодипін; атенолол; верапаміл; гідрохлортіазид; спіронолактон; фуросемід; дигоксин; еналаприл; ізосорбіду динітрат; карведилол; клопідогрель; метопролол; нітрогліцерин; симвастатин; бісопролол; метформін. Від діабету ІІ типу: метформін; гліклазид. Для лікування астми: беклометазон; будесонід; сальбутамол.

У Миколаївській області участь у програмі взяли 172 аптеки. У Єланці це — ТОВ “Фарм-Лайн” (вул. Паркова (Горького), 55),  ПКВО “Фармація” у Центральній районній амбулаторії №25 (ул.Паркова, 16),  ФОП Коптева В.В. на вул. Парковій, 4/1 (аптека №5 “Гален”).

Повний перелік аптек, де можна отримали ліки, дивіться за посиланням.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости