Новости

У Єланці чоловік напідпитку поцупив насос у місцевого мешканця

457

У Єланці чоловік після вжитого алкоголю вирішив викрасти водяний насос у місцевого жителя. Хоч обидва уклали угоду про примирення, за злочин чоловік поплатився 850 грн штрафу. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

Інцидент стався ще 26 лютого. Чоловік ввечері перебував у кафе «Новинка» у Єланці, де вживав спиртне. У цей час він вирішив викрасти електричний побутовий водяний насос, який житель Єланця встановив у колодязі біля будинку.

Власник не помітив та сторонніх не було, тому чоловік викрав електричний вібраційний водяний насос вартістю 480 грн та зник. Його дії кваліфікували як крадіжку.

17 березня під час досудового розслідування чоловік визнав свою провину та уклав угоду про примирення з власником насоса. Сторони дійшли згоди про призначення покарання у 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 грн.

У підготовчому судовому засіданні обвинувачений зазначив, що повністю відшкодував потерпілому шкоду, визнав провину та розкаявся та просив призначити узгоджене покарання. Потерпілий не заперечував, як і прокурор.

Таким чином суд визнав чоловіка винним у крадіжці насоса та призначив йому покарання у вигляді штрафу 850 грн.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости