Новости

У Єланці чоловік на ґрунті ревнощів вирвав у жінки жмут волосся та вдарив її в голову

979

Уродженець Єланця влаштував перепалку з жінкою на автовокзалі. Він вирвав жінці жмут волосся та вдарив у потилицю. За це він поплатився штрафом. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

Інцидент стався ще 2 січня, але суд ухвалив рішення за кілька місяців — навесні. Так, близько 19:00 на ґрунті ревнощів чоловік та жінка почали сварку в приміщенні автостанції. Вже на вулиці він підійшов до неї та, вхопивши її руками за волосся, почав смикати в різні сторони, вирвавши жмут волосся. Крім того, на завершення чоловік долонею лівої руки наніс жінці один удар в потилицю. Внаслідок цього в неї утворився набряк м’яких тканин. Ці тілесні ушкодження експерт кваліфікував як легкі.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений повністю визнав себе винним у вчиненні злочину. Цивільний позов прокурора він визнав повністю. При цьому матеріальну шкоду — витрати на лікування та бензин, а саме 697,43 грн, погоджувався компенсувати, а ось моральну шкоду — відмовлявся сплачувати.

Сама потерпіла проходила на лікуванні в Єланецькій ЦРЛ. Заявлений нею цивільний позов про стягнення з обвинуваченого на її користь матеріальної шкоди в сумі 2360 грн вона просила зменшити до 697,43 грн. А як компенсацію моральної шкоди хотіла отримати 10000 грн, проте просила задовольнити це прохання частково.

Суд визнав обвинуваченого винним в нанесенні умисного легкого тілесного ушкодження та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 грн. З чоловіка також стягнули 645,08 грн на користь Єланецької райдержадміністрації як витрати, понесені Єланецькою центральною районною лікарнею на лікування потерпілої.

Цивільний позов про стягнення матеріальної та моральної шкоди суд задовольнив частково: 697 грн 43 коп в рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 2500 грн — моральної шкоди.

 

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости