Новости

Єланецькі учні посіли третє місце у змаганнях Юних інспекторів руху [ФОТО]

754

«Правила руху — правила життя!» — саме під таким гаслом у місті Вознесенськ Миколаївської області відбувся другий зональний зліт Юних інспекторів руху. Учні Єланеччини також змагалися за перемогу. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Учасників приймала Вознесенська загальноосвітня школа № 8, на базі якої і зібрались команди з Вознесенського, Братського, Єланецького, Арбузинського районів та міста Вознесенська.

Змагання урочисто відкрили працівники поліції, представники Департаменту освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації та громадської організації «Цвіт нації», які побажали учасникам чесної завзятої боротьби за право відстоювати честь свого району на обласному зльоті, що відбудеться 5 травня в Миколаєві.

На майданчику після шикування залишилися юні велосипедисти. Хлопці та дівчата завзято змагалися зі «змійкою», «подвійним колом» та «дошками». Найбільш вдалося виступила команда «Дорожній патруль» з м. Вознесенськ, за що вона отримала почесну грамоту.

Одночасно інші учасники складали іспит з теоретичних знань ПДР. У білетах було по 8 питань в кожному і лише 10 хвилин на вирішення тестів.

Але команди були настільки підготовленими, що достроково здавали бланки відповідей. Та все ж таки швидкість тут не головне, важливіше правильно відповісти на всі питання, як це зробили юні інспектори з команди «Жезл» Братського району. Як результат – грамота за досягнення», — повідомили у поліції.

Чіткі та зрозумілі рухи, уважність, впевненість та швидкість прийняття рішень – ці якості необхідні справжньому регулювальнику, адже керувати рухом на перехресті завдання не з простих. Капітани команд впорались із цим завданням блискуче. Але найвправніше із затором на майже справжньому перехресті справився саме капітан команди «Автолад» з Арбузинського району.

Конкурс «Агітбригад» видався дивовижним. Діти доносили зі сцени і основні Правила дорожнього руху, і повчальні історії. Декорації, реквізити та костюми були як у справжніх театральних виставах.

Пісні, танці та жарти учасників зльоту ЮІР були спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Жартівливо та ненав’язливо учасники пропонували запам’ятати найважливіше для того, щоб зберегти життя та здоров’я – це і є головною метою конкурсу та й всього ЮІРівськогоруху загалом. Найкращою у цьому конкурсі стала команда «Крутий підйом» з Єланецього району.

Отже в завзятій боротьбі за честь свого району призові місця розподілилися таким чином: 1 місце – команда «Стоп-сигнал» з Щербанівської ЗОШ Вознесенського району; 2 місце– команда «Жезл» з Братської ЗОШ; 3 місце – команда «Крутий підйом» з Єланецької ЗОШ. Всі команди юних інспекторів були відзначені дипломами та призами.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости