Новости

На Єланеччині сімейний «дебошир» відбувся штрафом за побиття жінки

507

Уродженець Єланця під час сімейної сварки побив жінку. Але обидва учасники конфлікту під час розслідування кримінальної справи вирішили примиритися. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

В середині лютого через сімейні непорозуміння між чоловіком та жінкою виникла сварка. Усвідомлюючи протиправність дій, він штовхнув жінку обома руками, внаслідок чого вона впала на ліжко. Чоловік ще двічі наніс їй удари в область голови та обличчя.

Внаслідок побиття у жінки утворився крововилив на нижньому повіці лівого ока у виличній ділянці та набряк м’яких тканин в скроневій ділянці ліворуч. Згідно висновку експерта, травми відносяться до легких тілесних ушкоджень.

Під час досудового розслідування учасники сварки уклали угоду про примирення. Чоловік визнав свою провину і на підготовчому судовому засіданні. Згідно з рішенням суду, він щиро розкаявся.

Жінка, яка отримала тілесні ушкодження, просила затвердити угоду про примирення. Прокурор також підтримав таке клопотання.

Таким чином чоловіка визнали винним. Сімейному «дебоширу» призначили покарання, передбачене ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження), — штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости