Новости

Жителі Миколаївщини здали до поліції 1049 боєприпасів

372

Упродовж тижня мешканці Миколаївщини здали правоохоронцям 64 одиниці зброї та 1049 боєприпасів. Про це повідомляють у прес-службі поліції області.

З 1 квітня в Україні та Миколаївській області триває місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до підрозділів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали. Станом на 7 квітня мешканці Миколаєва та області віддали правоохоронцям 64 одиниці зброї, три пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу гумових куль, 28 одиниць газової зброї, 1049 штук боєприпасів, 18 снарядів і одну гранату.

Правоохоронці Миколаївщини нагадують, що місячник добровільної здачі зброї триває до 30 квітня. Відповідно до чинного законодавства, громадяни, які протягом квітня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

«Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість, за наявності законних підстав, оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність», — повідомляє поліція.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем розташування, або до Головного управління Нацполіції України в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, відділ дозвільної системи. Телефони для довідок: (0512)50-15-35, 50–15–40, 50-15-41, 50-15-42.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости