Новости

На Єланеччині орендар запропонував більше 10 тис. грн за ділянку під горіховими насадженнями

608

На Єланеччині визначилися, кому надати в оренду вивільнену ділянку під горіховими насадженнями у с. Водяно-Лорине. Про це йдеться на сайті РДА.

Вчора, 6 квітня, голова райдержадміністрації Олена Посашкова та її перший заступник Ольга Гуліна провели спільне засідання районної комісії з врегулювання земельних відносин та контролю за використанням земель державної та комунальної власності в Єланецькому районі та комісії щодо визначення та відшкодування збитків власникам земельних ділянок та землекористувачам.

Зокрема вирішували питання надання в оренду вивільненої земельної ділянки державної власності під горіховими насадженнями площею 2 га на території Водяно-Лоринської сільради. На оренду ділянки претендувало 7 осіб, які подали заяви.

Комісія ухвалила рішення надати 1 га горіхових насаджень заявнику, учаснику АТО С. Карпінському. Орендаря для решти площі оберуть на конкурсній основі — тому, хто запропонує найбільшу суму.

Стартова ціна за використання земельної ділянки державної власності під горіховими насадженнями була 3 123 грн/га. Переміг учасник, який запропонував суму 10 100 грн/га – Н. Брильова.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости