Новости

На Еланеччині спалювання сміття на подвір’ї обернулося пожежею [ФОТО]

537

Вчора, 5 квітня, о 9:00 за екстреним номером 101 очевидці повідомили, що горить господарча будівля на території приватного домоволодіння по вул. Центральна с. Кам`янка Єланецького району. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

За вказаною адресою прибув черговий караул 15 Державної пожежно-рятувальної частини. З’ясувалось, що при спалюванні сміття вогонь перекинувся на господарчу споруду в якій зберігались 120 тюків соломи. Рятувальники локалізували пожежу о 10:08 та ліквідували о 12:00 на площі 40 м.кв.

Рятувальники наголошують, що випадки, коли причиною пожеж стає саме людська необачність далеко непоодинокі. Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до матеріальних втрат громадян. Спалювання сміття або сухої трави по-перше наносить шкоду екології, а по-друге може призвести до розповсюдження полум’я на різні забудови. Жителів Миколаївщини просять бути відповідальними та в екстренних випадках телефонувати 101.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости