Новости

Єланецькі призовники ігнорують виклики на медогляд

597

3 квітня головою райдержадміністрації О. Посашковою проведено міжвідомчу нараду з питання  проведення в районі весняного призову громадян на строкову військову службу, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна, керівник апарату райдержадміністрації І.Шпіра, працівники сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, начальник Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції  ГУ НП  в Миколаївській області М.Стремілов, т.в.о. військового комісара Єланецького районого військового комісаріату С.Чернік.

 С.Чернік доповів присутнім про те, що в районі склалася вкрай напружена ситуація з питання проведення весняного призову в зв’язку з тим, що особи призовного віку порушують вимоги законодавства України з питань призову, а саме не з’являються на призовну дільницю на вимогу районного військового комісаріату для проходження медичних комісій та ін.

С.Бровко зазначив, що відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни, які підлягають призову, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність.

За результатами обговорення О.Посашкова рекомендувала Єланецькому районному військовому комісаріату у взаємодії з селищним та сільськими головами проводити роботу по оповіщенню призовників, застосуванню заходів  адміністративного впливу до осіб, які ухиляються від явки до райвіськомату, звертатися до Єланецького відділення поліції з приводу розшуку, затримання та доставки вищевказаних призовників.  А також рекомендувала Єланецькому відділенню поліції, на виконання вимог статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статті 59 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» здійснювати  необхідні заходи по розшуку, затриманню та доставці призовників до районної призовної дільниці згідно звернень райвійськкомату.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости