Новости 31 марта 2017

Єланецьким книголюбам буде де придбати «свіжі» книги [ФОТО, ВІДЕО]

В Єланецькій центральній районній бібліотеці незабаром можна буде придбати книги — там тепер відкриють невеликий магазин «Миколаївкниги». Добро на оренду приміщення дали депутати райради на сесії, повідомляють «Єланецькі новини».

Нагадаємо, на комісіях райради депутати обговорювали питання передачі частини приміщення в Єланецькій бібліотеці «Миколаївкнизі».

Як пояснив голова райради Василь Богданцев, у бібліотеці здійснюватиметься продаж виключно книжковою друкованою продукцією, в тому числі на виконання обласної програми вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження, популяризації української книги.

Приміщення, — а це близько 8 кв.м. — передадуть в оренду на рік на безоплатній основі. Разом з тим КП «Миколаївкнига» проведе ремонт, створить одне робоче місце та сплачуватиме зарплатню працівникові.

Депутати райради почали казати, чому приміщення здають в оренду на безоплатній основі.

«Якби це було не комунальне підприємство, ні в якому разі не надали їм безоплатно», — пояснив Богданцев.

Приміщення передають в оренду на рік. «Миколаївкнига» відшкодоватиме оплату енергоносіїв. Депутати проголосували з уточненням в рішені: конкретизвувати з юридичної точки зору — здають в оренду чи тимчасове користування.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top