Новости

В управлінні агропромислового розвитку розповіли, які проблеми є з єланецькими одноосібниками [ВІДЕО]

922

З 75 тис. га ріллі на Єланеччині майже 30 тис. га використовують одноосібники. В чому є проблеми з такими сільгоспвиробниками, розповіла в коментарях «Єланецьким новинам» начальник управління агропромислового розвитку Еланецької РДА Олена Олексіна.

В районі є близько 10 великотовариних одноосібних господарств. З них ТОВ «Новий сад» має в обробітку 3,5 тис. га, великі площі — більше 1 тис. га кожне підприємство — також мають » Агро-Флагман», «Гарант», «Авангард», «Альянс».

В цілому по Єланеччині є 229 господарств різних форм власності, в тому числі й фермерські, та 4400 одноосібних господарств. З останніми є проблеми. Олексіна розповідає, що вони сплачують лише податок на землю. Це всього 200 грн за гектар. Тому виникають проблеми щодо наповнення бюджету. Площі використовують велика, податки сплачують маленьки. Держава як такого не має на них впливу.

Крім того, є проблеми з декларуванням земель. Олекcіна зазначає, що деякі одноосібники роками не декларують доходи. На її думку, проблему потрібно вирішувати на законодавчому рівні, щоб був єдиний податок на гектар землі, і всі сплачували однаково. Тоді буде наповнення бюджету в повному обсязі.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости