Новости 28 марта 2017

Немає місць: на Еланецькому автовокзалі АТОшнику відмовили в безкоштовному проїзді

Попри державне забезпечення прав АТОшників на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, перевізники продовжують утиски. На цей раз інцидент з перевізником «Гаджиєв» стався в Еланці. Про це повідомив Сергій Дубчак у соцмережі.

Виявилось, що перевізник встановив ліміт кількості пільговиків — 1 на автобус:

«Всім доброго здоров’я!!! ЩО ЦЕ ЗА НОУ-ХАУ??? 26.03.2017р. звертаюся до касира автостанції, щоб мені продали білет на автобус рейс Миколаїв – Кіровоград, по посвідченню учасника бойових дій, у відповідь касир відповідає, що пільгове місце, тільки одне і воно продане в м. Миколаїв, я запитую а як так є з Закон на безкоштовний проїзд, показує мені скан-копію паперу і говорить та нам сказало керівництво з області (фото додаю можете ознайомиться з так званим «документом»). Але натомість коли я хоті сфотографувати вказаний ДОКУМЕНТ, касирка почала видирати в мене його з рук і кричати його не можна фотографувати . Ознайомившись з тим «документом » я думаю всім стане зрозуміло що юридичної сили він не представляє і з цікавості я зателефонував в поліцію розповів про такі порушення . МОЖЕ ЩОСЬ ЗМІНЕТЬСЯ!».

Пізніше касирка взагалі «добила» бійця фразою, що він не так просив білет:

«P.S. Здивувало ще те що касирка стоячи на сходах, коли я проходив в автобус, з гонором цитую «НАДА БУЛО НОРМАЛЬНО МЕНЕ ПОПРОСИТЬ А ТЕПЕР ЇДЬ І ПЛАТИ», на жаль не записав її імені ну то ладно ЯК ПОТРІБНО ЇЇ ПРОСИТЬ -на колінах?, з квітами?, пляшку вина подарувати?. Може хто з місцевих жителів мені розповість я буду радій».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top