Горячее 06 декабря 2018

У Єланецькій ЗОШ відремонтували харчоблок, де батьки знайшли антисанітарію [ФОТО]

У Єланці відремонтували харчоблок ОНЗ «Єланецька ЗОШ I-III ступенів». Як повідомляє Єланецька райрада, поклали облицювальну плитку на стінах та підлозі, облаштували вентиляцію, придбали технологічне обладнання: котел харчоварильний, сковорідку електричну, шафу жарочну двосекційну, машину для протирання, шафу холодильну, м’ясорубку електричну. 

Зазначається, що роботи відповідають всім нормам. На поточний ремонт харчоблоку та облаштування вентиляції з районного бюджету виділено 264 тис. грн.  За кошти обласного бюджету в сумі 163,130 тис. грн, які отримала школа як переможець конкурсу на кращий опорний заклад, придбали технологічне обладнання для харчоблоку.

«Цього року для  харчоблоків усіх закладів загальної середньої освіти за кошти районного бюджету на суму близько 100 тис.грн. придбано нове  виробниче обладнання. В Ясногородській ЗОШ I-III ступенів за кошти сільської ради в сумі 80 тис.грн. капітально відремонтовано харчоблок», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, навесні батьки, які прийшли на перевірку харчоблоку у Єланецькій ЗОШ, обурилися через антисанітарію. 

1 Комментарий

  1. Валентина

    07.12.2018 at 13:42

    Яка гарна новина. Та найбільше мені сподобався останній абзац статті, яким було все сказано. Завдяки батькам, які показали правдивий стан харчоблоку та їх звернення до обласної Держпродспоживслужби, та припису обласної Держпродспоживслужби при здійсненні перевірки і відбулися такі зміни на харчоблоці. До цього ніхто ціх проблем не помічали. Чому? І ще одне, а такий гарний спецодяг лише для фото, та перевірок?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top