Новости 24 марта 2017

Єланецька рада ветеранів відзначила 30-річчя [ФОТО, ВІДЕО]

22 березня у «Теплій вітальні» центральної районної бібліотеки відбулися урочистості з нагоди 30-річчя Єланецької районної ради ветеранів України. Привітати поважних ветеранів завітали голова РДА Олена Посашкова, голова райради Василь Богданцев, Єланецький селищний голова Любов Баденко та голова ради Миколаївської обласної організації ветеранів України  Микола Поротніков.

З вітальним словом до присутніх звернувся Микола Поротніков, який привітав усіх з ювілейною датою та нагадав історію створення ветеранської організації, її розбудові і сучасній діяльності, відзначив активних учасників ветеранського руху району.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Миколаївщини, високу громадську свідомість, патріотичне виховання молоді, сприяння у вирішенні проблем людей похилого віку та з нагоди 30-річчя Єланецької райради ветеранів України грамотою Миколаївської обласної організації ветеранів України  нагородили членів президії організації ветеранів Єланецького району Непомнящного В.П.,  Бовнегру В.Д. та заступника голови районної ради ветеранів України Гервасьєва І.А.

З найщирішими вітаннями і побажаннями здоров’я, миру, активного довголіття звернулися до присутніх очільники району, подякувавши всім головам та членам первинних ветеранських організацій за багаторічну сумлінну працю щодо  розвитку ветеранського руху, активну діяльність у вирішенні соціальних і побутових потреб ветеранів та патріотичне виховання молоді.

Голова Єланецької райради Василь Богданцев зауважив, що важливо збергіати історичну пам’ять. Дати дня визволення району, Дня перемоги ніколи не забудуть, незважаючи на спроби політизації та розворушення суспільства.

«На щастя, у нас в районі цього не відбувається, з покоління в покоління переходить здоровий глузд. Ми розуміємо, що цих людей треба поважати», — сказав Богданцев.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Єланеччини, патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди 30-річчя Єланецької районної ради ветеранів України  подяка Єланецької райдержадміністрації та районної ради оголошена ветеранам Другої світової війни Черняк О.Л., Ткач Н.С., Тарасенку С.М.,  Мартишку М.Т.

Також в ході зустрічі Микола Поротніков презентував книгу «Ветерани завжди у строю»,  видану до 30-річчя ветеранської організації.

Після урочистої частини прозвучали музичні вітання учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top