Новости 05 августа 2015

Ольгопольська громада, на Єланеччині, відзначала День села та храмове свято

Розпочалися заходи урочистим богослужінням в церкві Св. пророка Іллі. На службу завітали місцеві жителі та почесні гості — голова райдержадміністрації В.Богданцев, голова районної ради О.Москаленко, заступник голови райдержадміністрації О.Зайзбург, депутат обласної ради Т.Демченко. По закінченню служби відбулося відкриття та освячення майданчика в дитячому садочку «Сонечко».

З вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації В.Богданцев, який побажав розвитку і процвітання Ольгопольській громаді та на радість малечі подарував яскраві, різноманітні дитячі іграшки в ДНЗ «Сонечко» від постійного мецената – генерального директора СТОВ «Надія» Олени Донченко.

olg3

За небайдуже ставлення до проблем громади, особистий внесок у розвиток соціальної сфери села, активну життєву позицію оголошено подяки райдержадміністрації та районної ради В.Хворостяну, приватному підприємцю; Л.Боці, керівнику ПСП «Вінада-Агро»; М.Устяновському, керівнику ФГ «Вікторія»; М.Маляренку, керівнику ФГ «Оксамит».

Депутат обласної ради Тетяна Демченко також привітала всіх присутніх зі святом та подарувала Ольгопольській ЗОШ I-III ступенів набір книг та надала матеріальну допомогу на розвиток школи та дитячого садка.

image (3)

Після завершення святкового концерту відбувся дружній футбольний матч між командами с. Возсіятське та с. Ольгополь. Всі команди-учасники були нагороджені грошовими преміями.

2 Комментариев

  1. Жорж Милославский

    06.08.2015 at 11:30

    Демченко уже давно пора отправить в рассеюшку. Эта сцука Путина любит. Люстрировать по самые помидоры её.

  2. Село и люди

    06.08.2015 at 11:33

    Демчекно просто старая дура. Село в занепаді а вона як з іголочки. Тетяно, згадай як ти людей просила підтримати тебе, а потім всіх обдурила. Нема тобі віри. На пенсію пора. Без обід.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top