Горячее 24 марта 2017

Єланецька райрада просить уряд скасувати нові тарифи на електроенергію

Єланецька райрада на сесії 22 березня звернулася до Миколаївської облради, Верховної Ради України, Кабміну, Веукраїнської ради місцевого самоврядування з приводу підвищення тарифів на електроенергію. Депутати у зверненні просять скасувати тарифи для населення на енергоносії. Про це повідомляють «Єланецькі новини»

Раніше такі рішення були ухвалені всіма райрадами Миколаївщини та облрадою. Тим не менш, у відповідь надали лише «формули», як розраховуються такі тарифи.

«Власно кажучи, це підтвердило факт ігонорування нашого звернення», — зауважив голова райради Василь Богданцев.

Депутати звернулися до облради, Верховної Ради, Кабміну, Веукраїнської ради місцевого самоврядування та просять скасувати підвищені тарифи на енергоносії. Зокрема наголошують, що незважаючи на субсидії, зростає соціальне напруження, люди стають «заручниками» тарифів.

«На сьогодні населення сплачує за послуги за підвищеними тарифами, що стало непосильним тягарем для багатьох сільських родин. Враховуючи те, що енергоносії постачаються переважно компаніями-монополістами, людей позбавлено права вільно обирати постачальника енергоносіїв та комунальних послуг. При цьому, збільшуючи тарифи, ніхто не контролює якість надання таких послуг», — йдеться у зверненні.

Депутати пропонують переглянути тарифи на енергоносії. Рішення ухвалили одноголосно.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top