Новости 24 марта 2017

Військового з Єланеччини посмертно нагородили орденом «За мужність»

На сесії Єланецької райради вдова та батько загиблого героя АТО, жителя Єланеччини Ігоря Кузіна, отримали посмертну нагороду військового — орден «За мужність». Про це повідомляють «Єланецькі новини».

Відповідно до наказу президента від 3 лютого 2017 року № 23/2017 Ігоря Кузіна посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеню за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Ігор Кузін був простим трактористом. З початком війни він пішов добровольцем в зону АТО. Його мобілізували у червні 2014 року. Служив військовий у складі 42 батальйону територіальної оборони в Кропивницький (Кіровоград). Ігор служив водієм БТР в роті охорони. З серпня батальйон брав участь у захисті Краматорська та Дебальцеве. Загинув військовий 28 серпня 2014 року в бою під селом Комісарівка на Луганщині.

Як розповідається у «Книзі пам’яті полеглих за Україну«, 28 червня Ігор їхав на БТР № 25 з Краматорська в район Дебальцеве – для супроводження колони. В районі с. Комісарівка колона потрапила під обстріл бойовиків. У БТР потрапив кумулятивний снаряд, бойова машина загорілась. У бійця залишилась дружина та донька.

Державну нагороду вручили голова райради Василь Богданцев, голова РДА Олена Посашкова та районний військовий комісар вдові військового Наталії та його батькові Василю Михайловичу. Також передали матеріальну допомогу від Великосербулівської сільської громади. Пам’ять загиблого героя та всіх загиблих учасників АТО вшанували хвилиною мовчання.

Вдова військового, Наталя, розповіла, що спілкується з бойовими побратимами чоловіка — майже всі вони продовжують служити, — тому знає не зі зведень, що відбувається на сході. Вона зазначила, що така нагорода свідчить про визнання вчинку Ігоря героїчним. Наталя також звернулася до депутатів:

«Сесія, тут присутні люди, які роблять нашу Єланеччину кращою. Я думаю, так і буде. Я хочу вам побажати наснаги, мудрості у справах та почати брати відповідальність за свої вчинки», — сказала вдова військового.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top