Новости 21 марта 2017

На Єланеччині знайшли вихід, як «закрити» питання зарплатні освітянам

Вчора, 20 березня, депутати Єланецької райради працювали одразу в трьох профільних комісіях, в роботі яких взяв участь голова райради Василь Богданцев. Про це йдеться на сторінці у «Фейсбуці».

При розгляді запропонованих фінансовим управлінням райдержадміністрації змін до районного бюджету особливу увагу звернули на збільшення фінансування освітянської галузі, недостатність фінансування по якій при затвердженні районного бюджету склала близько 4 млн грн.

«Залучивши вільні залишки районного бюджету та кошти субвенцій від селищної, сільських рад запропоновано збільшити видатки по галузі на суму 2,3 млн грн, за рахунок яких буде закрито питання оплати праці з нарахуваннями працівникам загальноосвітніх шкіл району по жовтень місяць, виплати стипендій обдарованим дітям-переможцям олімпіад та інтелектуальних конкурсів, обслуговування шкільних автобусів а також придбання електролічильників, ремонту електрообладнання придбання маркерних дошок та шкільних парт», — йдеться в повідомленні.

Крім того, депутати погодили виділення коштів на здійснення нарахувань на оплату праці працівникам бібліотек, будинку культури, школи естетичного виховання, на утримання центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, служби з господарського обслуговування адмінбудинку райради та на проведення ремонтних робіт щодо заміни аварійної стелі в центрі культури і дозвілля «Зоря». Крім того поповнили матеріальний резерв, створений на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top