Новости 19 марта 2017

Єланецька РДА планує оприлюднювати інформацію про вільні ділянки під горіховими насадженнями

На засіданні постійних комісій з питань АПК та ЖКГ, яке відбулося напередодні сесії райради, неабияка дискусія виникла під час обговорення депутатами питання надання в користування та утримання в належному стані горіхових насаджень на території району. Про це йдеться на сторінці Єланецької райради у «Фейсбуці».

Враховуючи підсумки обговорення, вирішили рекомендувати відділу Держгеокадастру в Єланецькому районі підібрати вільні земельні ділянки під горіховими насадженнями, а райдержадміністрації оприлюднювати цю інформацію на інформаційних стендах селищної, сільських рад, в районній газеті «Єланецький вісник».

Також начальник відділу Держгеокадастру в Єланецькому районі Філіпська ознайомила депутатів з переліком земельних ділянок державної власності, які надавалися громадянами в постійне користування для ведення селянського господарства. Користувачі померли. Філіпська повідомила, що право на користування земельною ділянкою, що виникло в особи на підставі державного акту на право користування, не входить до складу спадщини і припиняється зі смертю особи, якій належало таке право.

Також депутати ознайомилися зі змінами, які планується внести до районного бюджету по головних розпорядниках коштів. З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рекомендації.

Раніше повідомлялося, що Єланецька РГА запевняє, що земельні ділянки під горіховими насадженнями орендарями утримуються в належному стані.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top