Новости 17 марта 2017

У Єланці показали «Людей свободи»

До 25-річчя незалежності України інститут національної пам’яті підготував інформаційно-просвітницький проект «Люди свободи». Жителі Єланця могли подивитися цю вситавку протягом тижня. Про це йдеться на сайті Єланецької РДАю

Протягом 13-17 березня виставка експонується в Єланецькій центральній районній бібліотеці. «Люди свободи» – це 26 історій про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.

«Ці люди дуже різні – поети і політики, військові і музиканти, науковці й художники. Їхній опір теж був різноманітним – хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось — із пензлем. Кожного з них жорстоко ламали – когось у тюрмі, когось у “шарашці”, фізичними чи моральними тортурами. Жоден із них не мав можливості реалізувати свій потенціал на повну потужність. Вони не стали тими, хто очолив незалежну країну, не дописали чудової пісні чи вірша, не подарували світові ще одного важливого винаходу чи прекрасної картини. Але вони зуміли зберегти свободу в собі, пронести її через часи неволі», — йдеться в повідомленні.

Героїв виставки 26. Останній з них віддав життя, щоб зберегти свободу України вже у ХХІ столітті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top