Новости 14 марта 2017

Через АЧС на ринках Єланецького району заборонили реалізацію живих свиней

09 березня голова райдержадміністрації О.Посашкова та голова районної ради В.Богданцев взяли участь у виїзному засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації в с. Ясногородка. Основним питанням засідання було виявлення вірусу африканської чуми свиней у Братському районі.

Виконуючий обов’язки начальника Держпродспоживслужби в Єланецькому районі А.Соколов проінформував присутніх, що в смт.Братське та в с. Соколівка Братського району зареєстровані спалахи  африканської чуми свиней в особистих селянських господарствах мешканців району. Відповідно до рішення ДНПК  при Братській райдержадміністрації в двадцятикілометрову зону спостереження щодо АЧС входять населені пункти Єланецького району: с.Півні, с.Покровка, с.Новоявленка, с.Ясногородка, с.Гражданка, с.Бугорок. Тому, на території вищезгаданих сіл необхідно провести заходи згідно п.7.12. Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом МАП України від 21.03.2016 р №81.

В зв’язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Миколаївській області, зокрема в Братському районі та недопущення поширення вірусу АЧС на територію Єланецького району запропоновано заборонити реалізацію живих свиней на КП «Єланецький селищний ринок «Центральний» на період дії карантину з африканської чуми свиней в Братському районі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top