Новости

Єланецьких депутатів обурив пункт незаконного прийому краденого зерна на трасі Н-14

978

22 лютого голова районної ради В.Богданцев провів засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання, в якому взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова, перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна,  селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів, установ, організацій району.

На початку засідання депутати згадали про тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Першим питанням заслухали інформацію керівника Вознесенської місцевої прокуратури В.Шевченка, який ознайомив присутніх із станом законності на території Єланецького району та вжитими прокуратурою заходами щодо її зміцнення. Потім заслухали та затвердили звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації А.Сікорінської про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Голова районної ради В.Богданцев ознайомив присутніх із Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району.

У робочому порядку розглянуто ряд питань щодо затвердження та ходу виконання районних програм, погоджено переліки об’єктів комунальної власності, які не підлягають та підлягають приватизації (відчуженню) у 2017 році, обговорено питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Єланецького району.

Під час обговорення районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Єланецькому районі Миколаївської області у депутатів виникло ряд питань до начальника Єланецького відділення поліції М.Стремілова щодо пунктів незаконного прийому краденого зерна на автомобільній дорозі державного значення Н-14 Миколаїв – Кропивницький (біля с.Семенівка).

Після обговорення проблемних питань депутатами було ініційовано та прийнято ряд звернень, а саме: до Миколаївської обласної ради та Миколаївської обласної державної адміністрації щодо водозабезпечення Єланецького району; до Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області щодо місця проведення земельних торгів; до Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації щодо обмеження руху великовагового транспорту на автомобільних дорогах загального користування, що проходять територією Єланецького району; до депутатів Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України про недопущення зняття мораторію на продаж землі.

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости