Новости

Єланецькі школярі провели театрально-хореографічний перфоманс «Трансформ.Нація»

630

20 та 21 лютого відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Тема колегії «Формування особистості, патріота, інноватора в системі освіти Єланецького району».

20 лютого, в День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, в Єланецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося ряд заходів, в якому взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна.

Ольга Петрівна у своєму виступі подякувала освітянам району за виховання справжніх патріотів, наголосила на активній участі школярів та педагогів у різноманітних патріотичних акціях.

Усіх присутніх глибоко вразив виховний захід, яким відкрили колегію учні Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він був створений у   новому сучасному  форматі: театрально-хореографічний перфоманс «Трансформ.Нація» (автор ідеї та тексту Сулім С.В., Волченко Н.В.), в якому за допомогою пластики рухів, жестикуляції, монологів та музичного оформлення  були представлені етапи становлення України-нації, формування високого духу патріотизму молоді, учасників Революції Гідності, та тих, хто став одним із Героїв Небесної Сотні.

Продовженням  для всіх учасників колегії став мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

21 лютого  виїзне  засіданні колегії відбулося у Ольгопольській та Нововасилівській ЗОШ І – ІІІ ступенів в якому взяла участь голова райдержадміністрації О.Посашкова.

Під час екскурсії по Ольгопольській ЗОШ І – ІІІ ступенів, Олена Миколаївна звернула увагу на поповнення матеріально – технічної бази школи, оновлення навчальних кабінетів, відзначила результативність діяльності закладу з національно – патріотичного виховання, змістове наповнення шкільного музею, подякувала сільському голові О.Найсик та депутатському корпусу  Ольгопольської сільської ради за допомогу та підтримку школи.

У Нововасилівській ЗОШ І – ІІІ ступенів члени колегії відвідали фрагмент уроку всесвітньої історії в 11 класі на тему: «Зовнішня політика СРСР у середині 60-80 років. Взяли участь у дискусії політологів та тренінговому  занятті керівників навчальних закладів на тему: «Нова українська школа» — освітній ландшафт України на десятиліття.

Також відбувся  виховний захід «Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити», присвячений Дню вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

О.Посашкова  у своєму виступі відзначила ефективність роботи закладу та плідну співпрацю з громадою села, депутатському корпусу Нововасилівської сільської ради на чолі із Лептугою Т.І., які лише у 2016 році виділили майже 300 тис. грн. на заміну металопластикових вікон та дверей у школі.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости