Горячее

Депутати Єланецької райради заявили, що створення госпітальних округів без доріг неможливе

979

Сьогодні, в рамках підготовки до чергової тринадцятої сесії Єланецької районної ради, відбулися засідання усіх профільних постійних комісій, до участі в роботі яких долучилися керівники району – голова районної ради В.Богданцев та голова райдержадміністрації О.Посашкова.

Депутати постійних комісій з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань розвитку агропромислового комплексу, підприємництва та раціонального використання природних ресурсів на пільному засіданні посилаючись на рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму обговорили питання про створення госпітальних округів у Миколаївській області.

Повністю погоджуючись з думкою депутатів обласної ради та сусідніх районів, одноголосно вирішили вважати несвоєчасним прийняття управлінських рішень по створенню госпітальних округів через відсутність належного транспортного сполучення та до завершення адміністративно-територіальної реформи — створення об’єднаних територіальних громад. Моторний І.Є.- головний лікар Єланецької центральної районної лікарні інформував присутніх про хід виконання районної програми «Медичні кадри Єланеччини» на 2013-2017 роки.

Вказав, що головним та найбільш болючим питанням є залучення до лікарні молодих кваліфікованих спеціалістів, але треба спільно знайти шляхи по залученню лікарів-інтернів до нашого району. Чимало запитань прозвучало до головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Новохатько Г.Ю. з питання затвердження районної Програми розвитку освіти Єланецького району на 2017- 2021 роки. Депутати детально ознайомилися з основними завданнями та заходами нової програми.В ході засідання було заслухано інформацію про хід виконання районної Програми військово-патріотичного виховання населення Єланецького району на 2015-2020 роки ; надано згоду на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Єланецького району з подальшим розглядом цього питання на сесії районної ради; на підставі клопотань надано згоду на на безоплатну передачу майна, а саме 49 восьмисекційних чавунних батарей з Єланецької гуманітарної гімназії, які були демонтовані при виконанні робіт відповідно проекту «Реконструкція Єланецької гуманітарної гімназії з впровадженням енергозберігаючих заходів» для заміни батарей системи опалення у дошкільних навчальних закладах «Зірочка» та «Малятко» Єланецької селищної ради.

Депутати висловили своє занепокоєння щодо проведення земельних торгів та аукціонів на право оренди земельних ділянок, розташованих в межах Єланецького району та запропонували направити звернення до депутатів Миколаївської обласної ради, головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області щодо визначення місця проведення аукціонів на території нашого району та оприлюднення оголошень в місцевій газеті. Продовжуючи засідання, голова районної ради В.Богданцев ознайомив із розробленим Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району та запропонував винести на розгляд сесії.

На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань гласності, законності, правопорядку, депутатської діяльності і захисту прав споживачів і з питань житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обговорили проект районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод у Єланецькому районі. Начальник Єланецького відділення поліції М.Стремілов довів до відома присутнім показники кримінальної статистики та вказав на фактори, які впливають на якість роботи поліції та надав відповіді на ряд проблемних питань. Також обговорено і узгоджено перелік об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Єланецького району, які не підлягають і підлягають приватизації у 2017 році, та заслухано інформацію про хід виконання районної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Єланецькому районі.

Не залишилось поза увагою, у черговий раз, і болюче питання водозабезпечення Єланецького району. За пропозицією голови профільної комісії В.Саркісяна вирішено підготувати та направити звернення до органів влади області щодо вирішення забезпечення населення району питною водою.

Депутати постійної комісії з питань бюджету та фінансів заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, детально обговорили цьогорічну кампанію по декларуванню доходів одноосібників за 2016 рік та підтримали рішення Ради громад, рекомендувавши податківцям з урахуванням затверджених місцевими радами ставок по земельному податку довести розмір податкового навантаження по одноосібним господарствам району до рівня не нижче 150 грн. за 1 га ріллі.

Після активного обговорення та внесення доповнень та пропозицій, депутати рекомендували голові районної ради В.Богданцеву винести озвучені питання на розгляд президії та сесії районної ради.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости