Новости

«Афганістан болить в моїй душі»: в Єланці вшанували воїнів-інтернаціоналістів

554

Вчора, 15 лютого 2017 року, громада Єланецького району зібралася разом, щоб вшанувати учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно в цей день підведені підсумки районного фестивалю — конкурсу серед загальноосвітніх шкіл району «Афганістан болить в моїй душі». Через пісню, танець і зворушливі слова молоде покоління висловило глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав військовий обов’язок в «гарячих точках» планети. Ця війна забрала тисячі українських життів. Ще тисячі залишились інвалідами. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності, які продемонстрували відданні сини і дочки України, долею одягнені у солдатські шинелі.

Вітаючи присутніх у залі воїнів-інтернаціоналістів, голова районної ради Василь Богданцев зазначив, що куди б не закидала доля наших земляків, вони завжди були вірні військовій присязі, подякував їм за хоробрість, високий професіоналізм, надійність, утвердження авторитету України як держави-миротворця та побажав усім миру і міцного здоров’я . Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто поклав своє життя, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав.

Після святкового концерту, в якому окрім шкільних колективів взяли участь кращі солісти та творчі колективи місцевих громад району, учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Комментарии

комментарии

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости