Новости

В Еланецькому районі збираються підвищити податки одноосібникам до 150 грн за 1 га ріллі

691

10 лютого голова райдержадміністрації Олена Посашкова взяла участь у виїзному засіданні Ради громад на території Калинівської сільської ради. До участі в засіданні долучилися селищний, сільські голови, депутати районної ради В.Саркісян, Л.Кондратенко, І.Моторний, А.Бондарчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчий апарат районної ради. Провів засідання голова районної ради В.Богданцев.

Учасників засідання радо зустрічав Калинівський сільський голова В.Булах, який поділився досвідом впровадження альтернативних видів опалення та продемонстрував переваги переведення опалення в дошкільних навчальних закладах громади на твердопаливні котли. Відрадно, що завдяки заміні газових котлів на твердопаливні сільська рада матиме економію використання коштів на енергоносії, та найголовніше – це те, що дітям дійсно тепло.Сільський голова проінформував, що 1 місяць опалення приміщень площею 500 кв.м. коштує близько 9 тисяч гривень, що набагато економніше, ніж використання блакитного палива.

Очільники району та громад відвідали об’єкти соціальної сфери (дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні школи, ФАПи) в селах Калинівка та Новоолександрівка.

Заключним етапом виїзного засідання була пленарна частина, яка відбулася в залі засідань Калинівської сільської ради. Запрошені обговорили стан харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх школах району. Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Головань поінформувала, що нормативно визначена вартість дітодня у загальноосвітніх навчальних закладах в середньому складає 10,69 грн., а в дошкільних навчальних закладах – 29 грн.
Голова райдержадміністрації проінформувала про роботу, яка проведена в районі з землекористувачами по наповненню місцевих бюджетів.

Крім того, підвели підсумки здачі декларацій одноосібними господарствами за 2016 рік. Після детального аналізу щодо податкового навантаження сільгоспвиробників району на 1 га ріллі, враховуючи прийняті ставки земельного податку місцевими радами району, вислухавши та обговоривши думки селищного, сільських голів, депутатів районної ради дійшли до спільної згоди щодо необхідності доведення розміру податкового навантаження по одноосібним господарствам району за 2016 рік до рівня, не нижчого 150 грн. за 1 га ріллі.

Далі учасники зібрання обговорили якість надання медичних послуг сільському населенню, зупинились на стані військового обліку, ознайомилися з особливостями електронного декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад за 2016 рік. По кожному питанню прийняті відповідні рішення.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости