Горячее 17 января 2017

Олену Посашкову підозрюють у службовому підробленні та недбалості

Голову Єланецької РДА Олену Посашкову підозрюють у службовому підробленні та недбалості. Відповідні матеріали 13 січня надійшли до Єланецького відділу Вознесенської місцевої прокуратури. 

Місцева жительна 1962 року народження заявила про факт службового підроблення Оленою Посашковою в 2012 році, коли вона очолювала Єланецький районний центр зайнятості. Також громадянка повідомила про службову недбалість Посашкової у 2015-16 роках.

Варто зазначити, що це далеко не перше звинувачення в службовому досьє Посашкової. Раніше місцева жителька заявила, що голова РДА вимагала в неї хабара. Крім того голова Єланецької РДА, на думку Інни Браславскої, не допомогає займатися питанням об’єднання громади.

Також Олена Посашкова має свою особливу думку стосовно свого заступника, що «засвітився» в справі «золотого» Романчука. Голова Єланецької РДА вважає, що не має права усувати з посади свого заступника Зайзбурга, який погорів на хабарі.

2 Комментариев

  1. Вывод

    20.01.2017 at 15:23

    Жалобы пишет предприниматель Галина Новохатько, подруга Ольги Гулиной, информацию сливают менты, потому что тоже запачканы в этих делах и стрелки на Ленку переводят. У кого есть мозги — делайте выводы, у кого нет — сочувствую…

  2. Малоимущий

    20.01.2017 at 22:32

    Тут были еще коментарии. Почему их удалили? Не нравится правда?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top