Новости 28 декабря 2016

Канадські благодійники облаштували в Єланецькій бібліотеці комп’ютерний клас

26 грудня канадський благодійний фонд «I will Association» (Торонто, Канада) за сприяння Єланецької райдержадміністрації і районної ради та посередництва начальника  служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Білотіл, було відкрито для дітей нашого району комп’ютерний клас у центральній районній бібліотеці.

В класі 5 комп’ютерів, принтер, доступ до мережі Інтернет, якими безкоштовно користуватимуться маленькі єланчани.

Урочисте відкриття відбулося за участю представника фонду в Миколаївській області Володимира Котова та генерального директора фонду, його доньки Тетяни Котової, заступника начальника служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації Олега Гускіна. Дорогих гостей зустрічали хлібом, сіллю.

Голова райдержадміністрації Олена Посашкова та голова районної ради Василь Богданцев подякували Тетяні Котовій та її благодійному фонду за чудовий передноворічний подарунок для єланецьких дітей.

Шановних гостей приємно вразили талановиті діти, які в українських вишиванках вітали їх піснями. А янголи добра, образи яких втілили юні читачі дитячої бібліотеки (Вікторія Істраті, Владислава Короткова, Надія Рудська) освітили промінням любові і ласки всіх присутніх за щедрий благодійний подарунок.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top