Новости 27 декабря 2016

В Єланці затвердили бюджет району на 2017 рік

Голова районної ради Василь Богданцев провів чергову дванадцяту сесію районної ради сьомого скликання. Серед двох десятків питань, внесених до порядку денного, найочікуванішим, звісно, було затвердження бюджету Єланецького району на 2017 рік.

У своєму виступі начальник фінансового управління райдержадміністрації Алла Сікорінська детально проаналізувала показники районного бюджету на 2017 рік в розрізі головних розпорядників коштів у порівнянні з минулим роком, зазначила, що районний бюджет виріс на 39,1 млн.грн у порівнянні з минулим роком, усі видатки у бюджеті планові та забезпечують мінімально необхідну потребу. Бюджет непростий, тож попереду — активна цілеспрямована робота по його наповненню.

Серед іншого депутати затвердили ряд нових програм – це Програму розвитку малого і середнього підприємництва, Комплексну програму увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій та Програму підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування; заслухали звіти про виконання районних програм «Дитинство», розвитку фізичної культури і спорту, зайнятості населення, а також спланували роботу на 2017 рік.

З огляду на те, що всі питання включені до порядку денного сесії були опрацьовані депутатами в ході роботи постійних комісій, пленарне засідання пройшло в діловій, конструктивній обстановці, наслідком чого стало прийняття відповідних рішень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top