Новости 11 ноября 2016

Учні шкіл Єланецького району мають бути в теплі та з гарячим харчуванням — Богданцев

Відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району, в якій взяли участь голова районної ради В.Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Головань.

На початку наради В.Богданцев вручив директору Великосербулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Н. Кузіній  та директору Возсіятської ЗОШ І-ІІІ ступенів Л.Дудник  прапори з підписами бійців, які перебувають в зоні ведення антитерористичної операції, в знак вдячності за постійну підтримку.

Також В.Богданцев звернув увагу присутніх на важливості забезпечення учнів загальноосвітніх навчальних закладів гарячим харчуванням та відзначив тих керівників, в яких харчуванням охоплено 100% дітей. Наголосив на постійному контролі за проходженням опалювального періоду та на впровадженні заходів по збереженню тепла в навчальних закладах району.

Під час наради було розглянуто ряд актуальних питань: про план комплексних планових заходів державного нагляду управління Держпродспоживслужби в Єланецькому районі на 2017 рік; про надання додаткових освітніх послуг у навчальних закладах району; про проведення олімпіад і мовно-літературних конкурсів у 2016-2017 навчальному році; про підсумки тестування до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України у 2016 році; про проведення організаційно-методичної роботи по участі школярів в ЗНО – 2017 року; про атестацію педагогічних працівників району у 2017 році та інші.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top