Горячее 11 ноября 2016

ФК «Вікторія» посіла II місце в фіналі Кубка з футболу на приз газети «Рідне Прибужжя»

05 листопада в м. Миколаєві відбувся фінал Кубка з футболу серед сільських команд Миколаївщини на приз газети «Рідне Прибужжя», в якому зустрілися команди «Вікторія» Єланецький район – «Кам`яне» Новобузький район.

Підтримували та  вболівали за свою команду також голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, Єланецький селищний голова Л.Баденко, депутат Єланецької районної ради М.Істраті.

Це була цікава та захоплююча гра, в якій кожна із команд хотіла понад усе здобути перемогу. «Вікторія» першою відкрила рахунок в зустрічі, гол забив М.Райко. Потім новобузьці  в  середині тайму зрівняли рахунок, але єланчани продовжили атакувати ворота суперників і в кінці тайму Д.Кухаренко забив другий м’яч у ворота «Кам`яного». Перший тайм завершився з рахунком 2:1 на користь «Вікторії».

В другому таймі гра проходила ще напруженіше, команда «Кам`яного» зрівняла рахунок  зустрічі. Посилення атаки на ворота суперників не дало нашій команді бажаного результату і під  кінець гри з одинадцятиметрового удару новобузьці забили третій м’яч у ворота «Вікторії».

Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «Кам`яного».

Це вже п’ятий рік поспіль команда Єланецького району бере участь в змаганнях Кубка з футболу серед сільських команд Миколаївщини на приз газети «Рідне Прибужжя», двічі була володарем Кубку.

Вітаємо нашу команду з почесним ІІ місцем та  бажаємо примножувати спортивні перемоги в подальшому!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top