Николаев 02 ноября 2016

В Єланці намітили ряд заходів по утриманню комунальних доріг у зимовий період

Сьогодні голова районної ради В.Богданцев зібрав селищного та сільських голів на Раду громад, щоб обговорити ряд нагальних питань. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Розпочали роботу із спілкування з координатором проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Миколаївській області Ганною Білявською, яка поділилася досвідом впровадження проекту на території області, закликала до самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження громадських ініціатив, навела приклади успішної реалізації проектів регіонального та місцевого розвитку за рахунок співпраці з різноманітними фондами та участі у всеукраїнських та міжнародних програмах.

Очільники громад заслухали питання щодо стану призначення субсидій населенню району, проаналізували наповнення місцевих бюджетів, та підвели підсумки роботи по забезпеченню пільгової категорії населення дровами. Крім того, обговорили результати перевірки дошкільних навчальних закладів району, проведеної Держпродспоживслужбою, ознайомилися з особливостями та графіком проведення державної атестації навчальних закладів району, намітили ряд заходів по утриманню комунальних доріг у зимовий період. З кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top