Новости 27 октября 2016

В Єланці відбулись заходи з нагоди відзначення 72 річниці визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні голова районної ради Василь Богданцев взяв участь у районних урочистих заходах з нагоди відзначення 72 річниці визволення України від фашистських загарбників, які традиційно пройшли в центрі культури і дозвілля «Зоря».

Збігають роки, приходять у світ нові покоління, але не старіє, не зникає пам’ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах живих ветеранів, у суворих монументах, що як свідки грізних років і переможних боїв, пильно дивляться на нас із залів музеїв, та закарбована на сторінках книг. У цей славний день ми вкотре вклоняємося і віддаємо данину поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам за їхній героїзм і воїнську доблесть, за незламну стійкість і героїчний опір окупантам.

14695503_1666763550231739_722465724306553361_n

На жаль, сьогодні знову Україна переживає нелегкі часи, знову гинуть наші люди, і ми розуміємо повніше ціну мужності, відданості та самозречення в ім’я Вітчизни. Та віримо в те, що як і багато років тому, завдяки мужності і героїзму наших бійців, український народ вистоїть, здолає всі труднощі і забезпечить собі право жити на власній землі під мирним небом.

Тож вітаючи ветеранів, гостей і молодь, що зібралися вшанувати цю знаменну подію, голова районної ради закликав бути гідними наступниками героїчного покоління визволителів, побажав усім міцного здоров’я та мирного неба.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top